Любой интернет-бизнес начинается с домена !

А домены покупаются на → Metka.UA

Правовед

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

21.Виробництво паперової маси, паперу, картону та виробів з них.

E-mail Печать
Цей розділ включає виробництво паперової маси, паперу, картону та паперових виробів. Виробництво цих виробів об'єднане у цьому розділі тому, що воно є низкою операцій, зв'язаних по вертикалі. Деякі з них виконуються на одному й тому самому підприємстві.  

У цьому розділі вирізняються три основні види діяльності:  
- виробництво паперової маси (у т. ч. з макулатури), яке полягає в очищенні целюлозного волокна від домішок, що містяться в деревині чи в макулатурі;  
- виробництво паперу, яке полягає у з'єднанні целюлозних волокон в рулонах чи аркушах;
- вироби з паперу та картону, які виготовляються за допомогою різноманітних технологій розрізання та фасонування, що  включають, зокрема, операції з покривання та прокатки.

Паперові вироби можуть бути друковані  (шпалери, подарунковий папір тощо), якщо  надрукована інформація не є головною метою.
 


А Вы знаете что?

В 2001 году Линда Сандерс и другие члены семей жертв стрельбы в школе Columbine High School подали в суд на 25 компаний производителей фильмов и видеоигр на сумму в 5 миллиардов долларов. Как заявляли обвинители, без таких фильмов, как "Дневник баскетболиста" и видеоигр Doom, Duke Nukem, Quake, Mortal Kombat, Resident Evil, Mech Warrior, Wolfenstein, Redneck Rampage, Final Fantasy, Nightmare Creatures, побоище в школе не произошло бы, а следовательно часть вины за смерти членов семей обвинителей лежит на производителях и распространителях этих продуктов. По решению суда дело было закрыто, а обвинителям предписывалось компенсировать судебные издержи, понесённые кино- и игровыми компаниями.