Любой интернет-бизнес начинается с домена !

А домены покупаются на → Metka.UA

Правовед

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

22. Видавнича та поліграфічна діяльність, тиражування записаних носіїв інформації.

E-mail Печать
Цей розділ включає діяльність видавництв щодо видання газет, журналів та інших періодичних видань, книг, карт, атласів, афіш, плакатів, марок тощо.

Видавництва є власниками авторських прав на продукцію, що готується до видання. Продукція може видаватись як в одному, так і в декількох форматах: друкованій формі, на звукових касетах, компакт-дисках або шляхом оперативної електронної публікації (Iнтернет).

Цей розділ включає поліграфічну діяльність, яка полягає у друкуванні газет, періодичних видань, книг, бланків  та іншої друкованої продукції. До розділу включені також допоміжні види діяльності  як невід'ємна частина поліграфічного процесу, результатом якого є друкарська форма, оздоблена книга, записи на магнітних носіях тощо.  

У поліграфії використовуються різноманітні способи перенесення інформації та зображення з пластини, екрану чи комп'ютерної бази даних на відповідний носій з паперу, пластика, металу, тканини, дерева, магнітний носій тощо (літографія, фотомеханічний спосіб виготовлення кліше, трафаретний друк, друк з пружних форм). Нові технології використовують комп'ютерні програми для безпосереднього управління процесом друку та нові види устатковання (цифровий та безконтактний друк).

Видавнича та поліграфічна діяльність може здійснюватись як одним підприємством (наприклад, видання та друк газет), так і окремими.

Цей розділ не включає:  
- видання програмного забезпечення  (див. 72.21)
- видання будь-якої інформації у Iнтернеті, у т. ч. книг, газет, журналів, якщо вони не мають іншої форми публікації, крім Iнтернет (див. 72.40)
 


А Вы знаете что?

Сегодня в XXI веке лизинг является одним из самых эффективных способов приобретения дорогостоящих основных средств, обновления существующих основных фондов. В развитых странах на долю операций лизинга приходится до 30-40% реальных инвестиций в экономику.