Любой интернет-бизнес начинается с домена !

А домены покупаются на → Metka.UA

Правовед

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

52. Роздрібна торгівля; ремонт побутових виробів та предметів особистого вжитку.

E-mail Печать
Цей розділ включає роздрібну торгівлю - перепродаж (продаж без перероблення), головним чином населенню, нових та уживаних товарів, призначених для особистого вжитку чи домашніх господарств, магазинами, кіосками та з лотків, фірмами посилкової торгівлі, рознощиками та вуличними торговцями, споживчими кооперативами тощо (крім роздрібної торгівлі транспортними засобами). Роздрібну торгівлю класифікують залежно  від виду торгових точок: у магазинах - групи 52.1-52.5; поза магазинами - група 52.6. Роздрібну торгівлю в магазинах поділяють
на роздрібну торгівлю новими товарами  (52.1-52.4) і роздрібну торгівлю уживаними товарами (52.5).
Щодо роздрібної торгівлі новими товарами в магазинах, існує ще один поділ: на роздрібну торгівлю в спеціалізованих магазинах (52.2 - 52.4) та в неспеціалізованих магазинах (52.1). Наведені вище групи, в свою чергу,поділяються залежно від асортименту товарів, якими торгують.
Торгівля поза магазинами включає посилкову торгівлю, торгівлю шляхом обходу клієнтів, за допомогою автоматів тощо.
Цей розділ включає також: - встановлення та ремонт побутових (призначених для використання у домашньому господарстві) виробів і предметів особистого вжитку, якщо цей ремонт не пов'язаний з виготовленням, оптовою чи роздрібною торгівлею цими виробами та предметами - роздрібну торгівлю через посередників - діяльність аукціонних торгових фірм.

Цей розділ не включає:
- торгівлю автомобілями, мотоциклам, деталями і пальним до них (див. 50)
- торгівлю зерном, рудами, сирою нафтою, промисловою хімічною продукцією, продукцією чорної металургії, машинами і промисловим устаткованням (див. 51)
- продаж харчових продуктів, включаючи напої, для споживання на місці та продажу на винос (див. 55.30, 55.40, 55.51)
- прокат побутових виробів і предметів особистого вжитку (див. 71.40)
 


А Вы знаете что?

Специальное постановление ЕЭС от 1 января 1991 года предписывает именовать морковь ... фруктом (чтобы из него можно было варить конфитюр).