Любой интернет-бизнес начинается с домена !

А домены покупаются на → Metka.UA

Правовед

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
КВЭД - Классификатор Видов Экономической Деятельности
Торгівля; ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку - ця секція включає перепродаж (продаж без перероблення) будь-яких товарів і надання послуг, пов'язаних з торгівлею товарами. Ця секція включає також технічне обслуговування та ремонт автомобілів і мотоциклів; установлення і ремонт побутових виробів та предметів особистого вжитку.
Оптова торгівля - це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів роздрібним торговцям, підприємствам та організаціям або іншим оптовикам, яка здійснюється оптовими торговцями, оптовими фірмами зі збуту промислових товарів, оптовими базами, оптовиками-заготівельниками, власниками складів, експортерами, імпортерами, кооперативними організаціями, які займаються заготівлею та збутом сільськогосподарської продукції тощо. Класифікація оптової торгівлі (розділ 51) здійснюється за асортиментом товарів. У секцію включено діяльність посередників, що зв'язують між собою покупців та продавців або здійснюють торгові операції від імені третіх осіб, у т. ч. через Iнтернет: торгових агентів, комісіонерів, товарних брокерів та інших посередників. Посередників оптової торгівлі класифікують
у групі 51.1. Посередників роздрібної торгівлі окремо не виділяють і класифікують у відповідному класі роздрібної торгівлі.
Роздрібна торгівля - це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів, призначених переважно для споживання приватними особами чи домашніми господарствами. Роздрібну торгівлю класифікують за місцем торгівлі - торгівля у магазинах, кіосках та з лотків, фірмах посилкової торгівлі, за допомогою рознощиків та вуличних торговців, споживчих кооперативів, аукціонних фірм тощо. Торгівлю у магазинах класифікують також за видами товарів - торгівля новими чи уживаними товарами, продаж у спеціалізованих чи неспеціалізованих магазинах та, якщо у спеціалізованих магазинах, то, крім того, за асортиментом товарів.
Більшість роздрібних торговців купують товари для продажу у власність, але деякі виступають посередниками основного торговця і продають товар на засадах консигнації чи комісії. Торгівельна діяльність включає також здійснення поточних операцій: сортування крупних партій товарів, поділ або перефасування товару меншими партіями, перепакування, фасування та розлив у пляшки (з попереднім миттям пляшок або без
нього), зберігання (у т. ч. заморожування та охолодження), очищення та сушіння сільськогосподарських продуктів, розрублення на частини закуплених у забійній вазі м'ясних туш, включаючи відруби, з яких видалені всі кістки, у торгівельній мережі, що здійснюється як допоміжна послуга при їх продажі, складування, змішування фарб на замовлення, змішування вина, сортування відходів, розрізання металу чи дерев'яних
панелей за замовленням покупця, модифікацію тої самої продукції, комплектацію та модернізацію комп'ютерів, доставку та установлення товарів за власний рахунок, рекламні акції на користь своїх клієнтів, розроблення етикеток тощо.

Фильтр     Количество строк:  
Заголовок материала
1 50. Торгівля автомобілями та мотоциклами, їх технічне обслуговування та ремонт.
2 50.1. Торгівля автомобілями.
3 50.2. Технічне обслуговування та ремонт автомобілів.
4 50.3. Торгівля автомобільними деталями та приладдям.
5 50.4. Торгівля мотоциклами та їх ремонт.
6 50.5. Роздрібна торгівля пальним.
7 51. Оптова торгівля і посередництво в оптовій торгівлі.
8 51.1. Посередництво в оптовій торгівлі.
9 51.2. Оптова торгівля сільськогосподарською сировиною та живими тваринами.
10 51.3. Оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.
11 51.4. Оптова торгівля непродовольчими споживчими товарами.
12 51.5. Оптова торгівля несільськогосподарськими проміжними продуктами.
13 51.8. Оптова торгівля машинами та устаткованням.
14 51.9. Iнші види оптової торгівлі.
15 52. Роздрібна торгівля; ремонт побутових виробів та предметів особистого вжитку.
16 52.1 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах.
17 52.2. Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах продовольчими товарами.
18 52.3. Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах фармацевтичними, медичними, косметичними та парфумерними товарами.
19 52.4. Роздрібна торгівля у спеціалізованих магазинах непродовольчими товарами.
20 52.5. Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах.
21 52.6. Роздрібна торгівля поза магазинами.
22 52.7. Ремонт побутових виробів та предметів особистого вжитку.
 


А Вы знаете что?

В Греции по понедельникам запрещена охота.