Любой интернет-бизнес начинается с домена !

А домены покупаются на → Metka.UA

Правовед

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
КВЭД - Классификатор Видов Экономической Деятельности
Цей розділ включає два види діяльності - надання місць для тимчасового, переважно короткотермінового, проживання та надання готових страв та напоїв (алкогольних та безалкогольних) для споживання на місці. Ці види діяльності можуть здійснюватись якокремими підприємствами, так і одним підприємством у поєднанні. Окремо не класифікують торгівлю напоями у разі її поєднання з торгівлею стравами. Вони класифікуються разом у групі 55.3 "Діяльність ресторанів". Місця для проживання у готелях, мотелях, туристичних базах або квартири для тимчасового, переважно короткотермінового, проживання можуть надаватися туристам, відрядженим та іншим особам. Деякі підприємства надають тільки помешкання, а  інші разом з помешканням пропонують харчування та рекреативне знаряддя. Тип додаткових послуг може бути неоднаковий у різних одиниць.
Діяльність з надання певного меню страв для споживання на місці, незалежно від того, чи це традиційні ресторани, кафе, у тому числі із самообслуговуванням, або заклади, що пропонують страви на винос, постійні чи тимчасові лотки з продажу смаженої картоплі та подібні заклади зі столиками або без них. Вирішальним у класифікації є той факт, що пропонуєтьсяїжа для споживання на місці, а не тип закладу, що їх пропонує.

Цей розділ не включає:
- приготування їжі, не призначеної для споживання на місці, або напівфабрикатів харчових продуктів, які не є стравою (див. 15)
- торгівлю харчовими продуктами, що не виготовляються даною одиницею (див. секцію G)
Фильтр     Количество строк:  
Заголовок материала
1 55.1. Діяльність готелів.
2 55.2. Надання інших місць для тимчасового проживання.
3 55.3. Діяльність ресторанів.
4 55.4. Діяльність барів.
5 55.5. Діяльність їдалень та послуги з постачання готової їжі.
 


А Вы знаете что?

В 2003 году Эндрю Бёрнетт подал иск к Саре МакБарнетт и Сан Хосе Mercury News, требуя компенсацию за полученную им моральную травму и посттравматический синдром. Бёрнетт предъявил этот иск в то время, когда отбывал 3 года заключения за то, что убил собаку ответчика, бросив её в приступе гнева под колёса автомобиля. Убийство собаки, по его свидетельству, принесло ему моральные страдания. Суд отказался рассматривать данное дело.